
Most tudatosult bennem, hogy ez az édes semmittevés annyira elveszi minden időmet, hogy elmaradt egy teljes napi beszámolóval. Sebaj, a ma esti program ez lesz, beszámolni az ediggiekről. Kitartás, hamarosan hozom a képeket is. :-)
Azért ez a kép apáról nem kispályás, ezt meg kellett hogy osszam a világgal :-D