Élet a Felföldön innen és túl

Elmaradás

2014.09.25 15:49

       Most tudatosult bennem, hogy ez az édes semmittevés annyira elveszi minden időmet, hogy elmaradt egy teljes napi beszámolóval. Sebaj, a ma esti program ez lesz, beszámolni az ediggiekről. Kitartás, hamarosan hozom a képeket is. :-)

Azért ez a kép apáról nem kispályás, ezt meg kellett hogy osszam a világgal :-D

© 2014 Minden jog fenntartva.

Készíts ingyenes honlapotWebnode