Élet a Felföldön innen és túl

Nincs új a nap alatt

2014.09.26 08:03

Egy újabb cég gondolja úgy, hogy kukoricézhat velünk. A HSD úgy gondolta, nem fizetik ki a pénzem ma fizetés napján, hátha olyan hülye vagyok, hogy nem tudom, mit kell ilyenkor csinálni... Ennyit arról, hogy még azért akartam ott maradni, mert milyen rendesek a főnökömék... Na, mindegy, mivel ez már az x. alkalom, hogy ilyen előfordult és sokaknak segítettem megoldani az ügyet, ideje, hogy a sajátom is a kezembe vegyem most. Kíváncsi vagyok, mivel indolokják majd a nem fizetést.

De legalább megerősít abban, hogy jól döntöttem, mikor ott hagytam őket. Ideje a magam útját járni a munkában. Mindez persze akkor történik, amikor nyaralni vagyunk. De hát nem tudják ezek a paprika jancsik, hogy velem nem lehet kuko-kuko-kukoricázni. :-D

 

Amúgy meg süt a Nap, ők meg csak bolonduljanak meg a nagy hazugságra épített cégükben, majd megtanuljék, hogy 'háromszor fizeti ezt kenden Ludas Matyi vissza" :-D

© 2014 Minden jog fenntartva.

Készíts ingyenes honlapotWebnode